Állásajánlataink

A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. női/férfi biztonsági felügyelő munkakörbe keres munkatársakat

Feladatok:

  • biztonságvédelmi feladatok
  • fürdőinkben a fürdőhasználati feltételek betartatása
  • öltözőszekrények, kabinok műszaki állapotának, tisztaságának, a zárak állapotának ellenőrzése

Elvárások:

  • büntetlen előélet
  • kiváló kapcsolatteremtő, konfliktuskezelési képesség
  • jó kommunikációs készség, önállóság és határozott fellépés
  • együttműködési képesség
  • stressz tűrő képesség
  • rugalmasság, pontosság, precizitás, felelősségvállalás
  • lojalitás
  • állóképesség

Előnyt jelent:

  • középfokú végzettség vagy személy és vagyonőri igazolvány
  • nyelvismeret, nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • munkaszerződéssel történő foglalkoztatás
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • 8 és 12 órás munkarend
  • változó munkahely Budapest területén

Munkavégzés helye: Budapest egész területe

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal! Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát vallalatbiztonsag@spabudapest.hu.

A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörökbe:

  • uszodamester
  • gépész
  • éjszakai takarító

Fényképes, szakmai önéletrajzát kérjük megküldeni postai vagy elektronikus úton.
E-mail: toborzas@spabudapest.hu

Postai cím:
Humánpolitikai Osztály
1138 Budapest, Népfürdő u. 38.

A Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. munkatársat keres reuma és fizioterápiás szakorvosi munkakörbe.

Feladata a Budapest Gyógyfürdői Zrt. nappali kórházaiban mozgásszervi betegellátás.

Alkalmazási feltétel:

  • reuma és fizioterápiás szakorvosi végzettség
  • szakmai gyakorlat
  • erkölcsi bizonyítvány

Postai cím:

Közlemények

BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT., 2013-09-16
Tájékoztatjuk kedves Vendégeinket, hogy kedvezményes jegy vásárlása esetén a jogosultság igazolása k...

BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT., 2013-09-16 Bezárás

Tájékoztatjuk kedves Vendégeinket, hogy kedvezményes jegy vásárlása esetén a jogosultság igazolása kötelező. Azon fürdőinkben, amelyekben nyugdíjas belépő váltható, a kedvezményes jegyet a nyugdíjas igazolvány felmutatásával áll módunkban biztosítani.

BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT., 2012-10-02
Tájékoztatjuk kedves Vendégeinket, hogy 2012. október 3-tól a társadalombiztosítás által támogatott ...

BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT., 2012-10-02 Bezárás

Tájékoztatjuk kedves Vendégeinket, hogy 2012. október 3-tól a társadalombiztosítás által támogatott 01 medencefürdő kezelés esetében a térítési díj előre történő befizetésének lehetősége megszűnik.

BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT., 2012-08-16
Örömmel értesítjük kedves Vendégeinket, hogy alábbi fürdőinkben elfogadjuk mindhárom bank (OTP, K&H,...

BUDAPEST GYÓGYFÜRDŐI ÉS HÉVIZEI ZRT., 2012-08-16 Bezárás

Örömmel értesítjük kedves Vendégeinket, hogy alábbi fürdőinkben elfogadjuk mindhárom bank (OTP, K&H, MKB) által kibocsátott SZÉP Kártyát: Csillaghegyi, Dagály, Dandár, Gellért, Lukács, Rudas és Széchenyi Fürdő. Fürdőinkben igénybe vehető szolgáltatások a rekreációs, szabadidős alszámláról fizethetőek.